काग्रेंस बारा क्षेत्र नं. ३ बाट उम्मेदवारको नाम सिफारिस

गढी न्यूज
गढी न्यूज पाठक संख्या - 1.3k
3 मि. पढ्न लाग्ने समय

बारा– नेपाली कांग्रेस बारा क्षेत्र नम्बर ३ क्षेत्रिय समितीले आईतवार प्रतिनिधी, प्रदेश सभाको निर्वाचनको लागी प्रत्यक्ष र समानुपातिक उम्मेदवारहरुको नाम सिफारिस गरेको छ ।

क्षेत्रिय समितीले आसन्न प्रतिनिधी सभा निर्वाचनको लागी क्षेत्र नं. ३ बाट प्रत्यक्ष उम्मेदवारको रुपमा पुर्व मन्त्री फर्मुल्लाह मंसुर, नेपाली कांग्रेसका पुराना नेता रामानन्न यादव र युवा नेता प्रभात कुमार चौरसियाको नाम सिफारिस गरेको छ ।

समितीले प्रतिनिधी सभा समानुपातिकमा मस्लिम तर्फ फर्मुल्लाह मंसुर, दलित महिला तर्फ कलावती पासवान, भवरिय पासवान, उषा देवी रामलाई, खस आर्य तर्फ रंजन भट्टराई, मधेशी पुरुष तर्फ रविकरण साह, आदीवासी जनजाती तर्फ श्यामबहादुर मगर र मधेशी महिला तर्फ वन्दना देवीको नाम सिफरिस गरेको छ ।

यसैगरी प्रदेश सभा (क) को प्रत्यक्ष तर्फ मनोज कुमार शर्मा (भट्ट), देवेन्द्र उपाध्याय, राजेश कुमार भण्डारी, शरदचन्द्र भट्टराई, ओमराज पण्डे, राजलाल प्रसाद साह, विकल्प भट्टराई, उपेन्द्र प्रसाद यादवको नाम सिफारिश गरेको छ ।

यसैगरी प्रदेश सभा (क) समानुपातिकमा खस आर्य तर्फ राजकुमार सेढाई, बसन्त कुमार घिमिरे, रमेशचन्द्र घिमिरेलाई, मधेशी महिला तर्फ प्रियन्का कुमारी दास, सारदा देवी सर्राफलाई, मधेशी पुरुष तर्फ मुकेश प्रसाद यादव, रवि कुमार गुप्ता, मुन्ना पटेल, विनोद मणि महतोलाई, मुस्लिम महिला तर्फ रहिमा खातुन, तबसुम आरा अंसारीलाई, खुल्ला महिला तर्फ तारा घिमिरे, विमला नेपाल, रिता कुमारी रिजाल, नयनकला खड्का, शर्मिला दाहाललाई, थारु महिला तर्फ सुमित्रा देवी थरुनी, दलित महिला तर्फ नैन कुमारी राम, खुल्ला पुरुष तर्फ जटाशंकर सहनी, नवराज खडका, नमराज संजेल, सुर्यनाथ अधिकारी, गणेश रिजाल, जितेन्द्र प्रसाद यादव, विश्वनाथ साह कानु, आदीवासी जनजाती तर्फ दिव्यनाथ श्रेष्ठलाई उम्मेदवार सिफारिस गरेको छ ।

यसैगरी प्रदेश सभा (ख) मा प्रत्यक्षबाट जयचन्द्र चौरसिया, तेजनारायण साह, महम्मद अतिउर रहमान, फुलमहम्मद मियाँ धुनिया, राजेन्द्र कुमार जयसवाल, अवधेश यादव, जंगबहादुर चौरसिया, अम्बिका प्रसाद यादव, राजेश सिंह भूमिहार, अख्तर हुसेन मंसुर, अफ्तर हुसेन, अनिल मण्डलको नाम सिफरिस समितीले गरेको छ ।

यसैगरी प्रदेश सभा (ख) समानुपातिकमा अपांङ्ग तर्फ संजय कुमार चौरसिया, खस आर्य तर्फ प्रहलाद कुमार पुडासैनी, मुस्लिम महिला तर्फ सलमा खातुन, सकिना खातुन, मोतिमा खातुन, थारु महिला तर्फ मंजु देवी चौधरी, मुस्लिम पुरुष तर्फ नुरहसन मिया धुनिया, नेजामुदीन अंसारी, मधेशी पुरुष तर्फ जादोलाल साह कलवार, प्रमोद प्रसाद यादव, जितेन्द्र यादव, खुल्ला पुरुष तर्फ राकेश पण्डेयको नाम सिफारिस गरिएको क्षेत्रिय सभापति प्रभात कुमार चौरसियाले जानकारी दिए ।

बैठकपछि चौरसियाले एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गरी उम्मेदवारहरुको नाम सिफारिस गरिएको नाजकारी दिएका हुन ।

 

ट्याग्स : , , , , ,
यो लेख शेयर गर्नुहोस